ZBUDOWAĆ PRAWDZIWĄ MASĘ

Ci, którzy pragną mieć ciało silnego mężczyzny, muszą przede wszystkim inwestować w odżywki wspomagające rozwój masy. Znajdują się w nich witaminy, minerały i aminokwasy, które zdecydowanie stymulują rozwój mięśni.
Nie tylko jednak te składniki winny znajdować się w dobrej odżywce. Powinna ona także zawierać białka, węglowodany oraz tłuszcze, czyli wszystko to, co warunkuje dobry i harmonijny rozwój.
Proporcje
W odżywkach na masę powinno się znaleźć wiele różnych składników w odpowiednich proporcjach – tak, by wchłaniały się nie tylko całkowicie, ale i po upływie adekwatnego czasu (odpowiada to konkretnemu odcinkowi pasażu jelitowego).
Ciężkie treningi
Odżywki na masę są konieczne szczególnie wówczas, kiedy uprawiany przez daną osobę sport jest szczególnie ciężki – dźwiga ona spore ciężary, inwestuje w intensywność.
Należy wybierać takie odżywki, które posiadają już pewną renomę i od lat znajdują się na rynku. Wówczas mamy pewność, że jakość tego co wprowadzamy do naszego organizmu jest najwyższa.

Next Post

Jak zredukować masę

Coraz więcej ludzi boryka się z problemem nadwagi. Niektórzy nic z tym nie robią i chorują na różne dolegliwości. Jednak na szczęście dużo ludzi zdaje sobie sprawę z zagrożenia zdrowia więc próbuje coś ze sobą zrobić. Szukają pomocy zarówno w internecie jak i u specjalistów. Jakie są sposoby na pozbycie […]