Formuła węglowodanowa Vitargo w odżywkach na masę

Vitargo to innowacyjna, przełomowa formuła składająca się z odpowiednich węglowodanów. Jej wyjątkowość polega na tym, iż charakteryzuje się działaniem dużo skuteczniejszym i efektywniejszym niż powszechnie znane nam węglowodany.
Trzeba pamiętać, iż zaraz po treningu czy wysiłku powinno się uzupełnić organizm w utracony glikogen (a brakuje go zarówno w wątrobie, jak i w mięśniach). Tylko właściwa dawka energetyczna może przyczynić się do: skutecznej syntezy aminokwasów, stworzenia środowiska anabolicznego, środowiska hamującego katabolizm czy przyczynić się do pełnej regeneracji organizmu, mięśni po treningu. Wielu fachowców zaznacza, iż mieszanka Vitargo działka kompleksowo na wyżej wspomniane kwestie. Prócz tego ma działanie zapobiegające zbytniemu przetrenowaniu się, a poza tym umiejętnie usprawnia układ immunologiczny. Na koniec warto powiedzieć, że dzięki tymże aminokwasom minimalizuje się również częstość pojawiania się skurczów i wszelki bólów związanych z mięśniami.
Jeśli chodzi o konkretne produkty, to często wymienia się: FA Vitarade CL czy TREC Vitargo Active Fire.

Next Post

Ćwiczenia na masę

Dużo ludzi zaczęło pracę nad sobą. Chcą osiągnąć piękna i zdrową sylwetkę. Niektórzy chcą wyrzeźbić klatkę piersiową a inni nogi. Jednak aby nabrać rzeźbę trzeba na początku zacząć ćwiczyć masę. Dlaczego ? Nie każdy wie, że taki trening to podstawa aby zbudować masę mięśniową. Niniejszy artykuł ma za zadanie przedstawić […]