Postaw na masę!

Kulturyści oraz ciężarowcy zgodnie mogą polecić – na masę najlepsza odżywka! Oczywiście nie tylko oni mogą stosować ten rodzaj suplementu diety. Każdy, kto chce w dość szybki i przede wszystkim dobry oraz odpowiedni sposób popracować nad masą, może z nich korzystać.
Odżywki na masę w swoim składzie zawierają mieszankę węglowodanów, białek oraz wartościowych, zdrowych tłuszczów. Produkty te są stworzone po to, aby przyczyniały się do rozwoju oraz wzrostu beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Zapobiegają również katabolizmowi.
Jedną z najbardziej popularnych rodzajów odżywek na masę jest kreatyna. Jest to substancja, która w szybki i istotny sposób wpływa na budowę i rozwój mięśni. Dzięki temu, że często występuje razem z węglowodanami i białkami ma bardzo efektywne działanie.
Niezbędnym składnikiem odżywki na masę są też aminokwasy BCAA, są to aminokwasy, których organizm nie jest w stanie sam wytworzyć, a mają istotny wpływ na procesy anaboliczne oraz wpływają na stymulację hormonu wzrostu.

Next Post

Czy warto brać suplementy na masę?

W naszym kraju nie brakuje osób, które regularnie odwiedzają różne siłownie. Kobiety przede wszystkim wchodzą, aby schudnąć oraz posiadać bardziej atrakcyjną sylwetkę, w której nie będzie nadprogramowych kilogramów. Mężczyźni zaś wolą posiadać większą liczbę mięśni, która uczyni ich bardziej męskimi. Faceci często nie wiedzą czy warto brać suplementy na masę. […]